CEO ERP

 

 

 

Kaynaklarınızı tek noktadan uçtan uca ERP - Kurumsal Kaynak Planlama yazılımlarıyla yönetin!

 

 • Ceo ERP çözümleri, her ölçekten ve her sektörden işletmenin tüm verileri ve  iş süreçlerini merkezi bir şekilde uçtan uca yönetmesini sağlıyor.
 • Üretimden satın almaya, dış ticaretten satışa kadar tüm operasyonlarda  görünürlük, etkin kontrol ve veri güvenilirliği sağlayan Ceo ERP ile daha fazla  verimlilik elde ediliyor.
 • Operasyonel süreçleri otomatik hale getiren ERP iş yükünü de önemli ölçüde  azaltarak zaman ve maliyet tasarrufu kazandırıyor.
 • Ceo ERP çözümleriyle daha verimli iş süreçleri çalışan  memnuniyetini, süreçlerin daha etkin yönetimi de müşteri memnuniyetini  artırıyor.

 

 

 

 

 

 

Yeni Başlayanlar İçin  

 

Bir işletmenin ölçeği ne olursa olsun, çalışanların farklı görev ve sorumlulukları vardır. Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) tüm çalışanların ve tüm görevlerin merkezi bir noktadan ve otomatize edilmiş şekilde yönetilmesini sağlar. Bu sayede işletmedeki tüm kaynaklar ve süreçler etkili şekilde kontrol edilir, insan kaynaklı hatalar ortadan kalkar, zaman ve maliyet tasarrufu elde edilir.

 

Mikro işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar her ölçekten firma ERP ile iş süreçlerini iyileştirip verimlilik artışı sağlayabilir. Ceo ERP portföyünde, farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış farklı çözümler bulunmaktadır.

ERP seçimi, işletmelerin geleceğini şekillendirecek kritik bir karardır. Öncelikle işletmenin ihtiyaçlarını ve geliştirilmesi gereken alanları doğru şekilde belirlemek ve buna göre tercih yapmak gerekir. Mevcut ihtiyaçları karşılamanın yanı sıra, gelecekte oluşabilecek ihtiyaçları da karşılayabilecek esneklikte, modüler bir ERP çözümünün seçilmesi önemlidir. 

 

 

mikro işletmeler için erp programı

Mikro işletmelere özel Ceo ERP çözümleriyle, kaynaklarınızı en etkili şekilde yönetip zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın; büyüme hedeflerinize bir adım daha yaklaşın.

 • Siparişten sevkiyata tüm süreçlerin uçtan uca yönetimi                                           
 •  Maliyet yönetiminde verimlilik artışı
 • Zaman tasarrufu ve maliyet avantajı
 • İhtiyaca göre uyarlanabilir yapı

 

 

orta ölçekli işletmeler
 • Çalışan personel sayısı en az 50, en fazla 249 olup yıllık net satış hasılatı 25.000.000 TL - 125.000.000 TL arasında olan ve yıllık mali bilançosu 25.000.000 TL - 125.000.000 TL arasında olan işletmeler orta ölçekli işletme kabul ediliyor.Mikro işletmelere özel Ceo ERP çözümleriyle, kaynaklarınızı en etkili şekilde yönetip zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın; büyüme hedeflerinize bir adım daha yaklaşın.
 • Ceo, orta ölçekli işletmelere yönelik geniş çözüm yelpazesi sunuyor. Bu çözümler üretimden dağıtıma, perakendeden hizmete tüm sektörlerin ihtiyacını karşılayan özellikler barındırıyor.
 • Orta ölçekli işletmeler doğru teknoloji yatırımlarıyla büyüme eğilimi gösterebiliyor. Bu nedenle orta ölçekli işletmeler ERP çözümü kullanmaya ihtiyaç duyuyor. ERP çözümü verimlilik ve maliyet tasarrufu sağlıyor.
 • ERP çözümleri uçtan uca yönetim, hız, kolaylık, veri güvenliği ve risk takibi gibi avantajlar sunuyor.
 • Ceo, orta ölçekli işletmelere yönelik geniş çözüm yelpazesiyle üretimden dağıtıma, perakendeden hizmete kadar tüm sektörlerin ihtiyacını karşılayan çözümler sunuyor. Mobil kullanım ve web üzerinden çalışan alt yapı kullanım imkanı sunan çözümlerin de yer aldığı Ceo portföyü, orta ölçekli işletmelerin stok, sipariş, satış, muhasebe, banka işlemleri, müşteri bilgileri gibi süreçleri tek noktadan yöneterek verimlilik kazanmalarını sağlıyor. 

 

 

büyük ölçekli işletmeler için erp programı
 • 250 ve üstünde personel sayısına sahip olan, yıllık net satış hasılatı ve yıllık mali bilançosu 40.000.000 TL'nin üstünde olan işletmeler büyük ölçekli işletme kapsamına giriyor. Büyük ölçekli işletmeler KOBİ kavramının dışında kalıyor.
 • Üretim yapan ya da geniş bayi kanalıyla çalışan büyük ölçekli işletmeler ve holdinglerin, teknoloji altyapısının güçlü olması gerekiyor. Bu nedenle büyük ölçekli işletmelerde ek uygulamalarla desteklenebilen ERP çözümleri kullanılıyor. ERP çözümlerinin zengin fonksiyonlara sahip olması önem taşıyor.  Ceo’nun büyük ölçekli işletmelere geniş çözüm portföyü sunuyor.
 • ERP yerel sunucularda veya bulut üzerinde host ediliyor. Web üzerinden kullanılabilen ERP, her an yerden erişim avantajı sağlıyor. Tüm çözümler widget ve app’ler ile geliştirilebiliyor.